13.jpg
4.jpg
15.jpg
8.jpg
9.jpg
3.jpg
1.jpg
6.jpg
10.jpg
5.jpg
14.jpg
11.jpg
2.jpg
12.jpg
7.jpg

Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.
O wysyłce towaru informujemy klienta telefonicznie lub mailowo.

Producent mebli - firma „SCORPION”

designrevolution.plJesteśmy producentem stołów, krzeseł oraz mebli skrzyniowych typu witryny, komody, szafki RTV, szafy, sypialnie. Prowadzimy sprzedaż internetową klientom na terenie całego kraju poprzez transport własny oraz za pomocą firm spedycyjnych. Produkcją mebli zajmujemy się od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się pod Radomskiem, skąd prowadzona jest również dystrybucja mebli.


Działamy również na allegro

Do ubiegłego roku główną platformą działania Firmy był portal aukcji internetowych Allegro.pl. Zasób doświadczeń zdobytych w sprzedaży i promocji oferowanych przez nas mebli otworzył zupełnie nowe perspektywy umożliwił dostęp do prowadzenia handlu detalicznego i dystrybucji mebli za pośrednictwem głównie transportu własnego i firm spedycyjnych, oraz zapewnił kapitałowe wsparcie dla dalszych działań związanych z rozwojem Firmy.

Tworzymy meble dla każdego

Obecnie możemy się pochwalić ilością ponad 100 oferowanych modeli krzeseł, stołów, szafek, komód oraz innych mebli, które powstały z myślą o różnych wymaganiach, gustach, marzeniach i portfelach. W naszej Firmie liczy się chęć upiększania Twojego mieszkania, by życie stało się wygodniejszym. Pokój dzienny, jadalnia, gabinet, czy kuchnia - każdy z nas ma swoje idealne wyobrażenie o aranżacji tych miejsc.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji

Nasze działanie od początku do końca oparte jest w całości na współpracy i partnerstwie z klientem. Do Państwa jednak należy pierwszy krok, my zaś poszukujemy takich rozwiązań, które połączą w sobie estetykę, funkcjonalność i przystępną cenę. Decyduje zawsze Klient, któremu dajemy możliwie szeroki katalog wzorniczych propozycji. Dysponując zamiłowaniem do dbałości i jakości produktu i staraniem o zadowolenie klienta (oraz współpracując z takimi Firmami jak FARGOTEX - tkaniny meblowe) jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom solidny serwis i obsługę. Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Państwu w wyborze najlepszych mebli do swojego mieszkania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Internetowej oraz serwisie aukcyjnym allegro.pl

Rzetelna firma

Skontaktuj się z nami

519-432-097

577-888-599

meble.scorpion@gmail.com

Firma "SCORPION"
Ewelina Łuszczyn
Rożny 21,
97-505 Dobryszyce

Nasze aukcje na Allegro

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualna oferta na Allegro

Follow OmegaTheme in FacebookFollow OmegaTheme in Twitter